KIM JESTEŚMY

Bogactwo kolorów i tkanin.

DOBRZAŃSCY home producent firan i zasłon serdecznie zaprasza na zakupy hurtowe. Produkujemy i importujemy wysokiej jakości firany, zasłony metrażowe i gotowe. U nas dobierzecie firany oraz zasłony do swoich hurtowni i salonów firan. Oferujemy również różnorodne dodatki do firan: spinki, klamry, taśmy marszczące, lamówki, koronki z gipiury. Dla naszych stałych Klientów oferujemy szereg atrakcyjnych rabatów.

Zasłony pudrowy róż

Wysoka jakość obsługi zapewnia szybkie, miłe i bezpieczne zakupy. Wygodne formy płatności oraz szybka wysyłka dodatkowo wpływają zadowolenie Twoich klientów.

Zasłony beżowe

CO ROBIMY?

Nasze Produkty

Zasłony metrażowe

Nasze zasłony na metry produkujemy tylko w renomowanych fabrykach.

Zasłony gotowe

Nasze zasłony gotowe to sprawdzona jakość i atrakcyjna cena.

Firany gotowe

Firany gotowe to sprawdzona produkcja i modne wzory.

Zasłony na metry

Kompleksowa aranżacja wnętrza naszych Klientów składa się z wielu istotnych elementów. Jednym z nich są zasłony. To propozycja dla klientów, którzy są zainteresowani stworzeniem wyjątkowej dekoracji okiennej w każdym wymiarze. Zasłony metraż wykonane z grubszych i cieńszych tkanin w wielu kolorach i wzorach pozwolą zachować pełną prywatność, będąc estetycznym elementem całej kompozycji. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zachowując wysoką funkcjonalność i ładny wygląd przez długi czas.


Jeśli interesuje Cię oferta naszych zasłon sprzedawanych w metrażu zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy przedstawią Ci ofertę i warunki współpracy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

+48 600 102 206

Firany na metry

Firanki metrażowe to szeroki wybór jak również możliwość stworzenia unikalnych akcentów. Nasze autorskie projekty firan mogą stanowić centralny punkt salonu, na którym skupi się uwaga Klientów. Na ogół jednak bardziej zależy nam na funkcjonalności i bardzo dobrym stosunku ceny do jakości naszych tkanin.


Jeśli interesuje Cię oferta naszych firan sprzedawanych w metrażu zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy przedstawią Ci ofertę i warunki współpracy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

+48 600 102 206

Zasłony gotowe

W naszej ofercie zasłon gotowych znajdziesz wiele inspiracji i pomysłów. Nasze produkty to dobry stosunek ceny do jakości i popularne rozmiary, nowoczesny design.


Jeśli interesuje Cię oferta naszych zasłon gotowych zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy przedstawią Ci ofertę i warunki współpracy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

+48 600 100 206

Firany gotowe

Na ogół Klienci wybierają firany gotowe, ponieważ to znacznie szybsze niż szycie ich na wymiar. U nas zaopatrzysz swój salon firan w modne i nowoczesne wzory w bardzo atrakcyjnej cenie.


Jeśli interesuje Cię oferta naszych firan gotowych zapraszamy do kontaktu, a nasi doradcy przedstawią Ci ofertę i warunki współpracy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

+48 600 102 206

DOBRY WYBÓR

Dlaczego My?

Zapewniamy bardzo dobry stosunek ceny do jakości naszych tkanin oraz szybką wysyłkę i atrakcyjne rabaty.

CO NOWEGO

Aktualności

Więcej informacji o naszych tkaninach i kolekcjach

Zasłony z motywem

W naszych domach potrzebujemy funkcjonalności i przestrzeni, w której będziemy mogli robić to, co...

Tkaniny drukowane

Często zależy nam na nieszablonowym wyglądzie naszego domu. Spędzamy w nim mnóstwo czasu, chcemy...

Zasłony w kwiaty

Kiedy urządzamy nasze mieszkanie, bierzemy pod uwagę mnóstwo szczegółów. Dobrze wiemy, że w detalach...

SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprawdź naszą ofertę hurtową

Oprócz produktów własny prowadzimy również sprzedaż hurtową firan i zasłon.

POTRZEBUJESZ WIECEJ INFORMACJI?

Kontakt