Kim jesteśmy

Projektujemy, aby wnętrze stało się niesamowite.

Jakość tkanin, ma dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego starannie wybieramy fabryki, w których produkujemy nasze materiały – tkaniny pochodzą z renomowanych fabryk w Hiszpanii, Turcji, Niemczech, Chinach czy Włoszech, ale produkujemy również w Polsce – podsiadamy własną nowoczesną szwalnię, w której szyjemy na indywidualny wymiar. Co więcej, większość zasłon i firan powstaje zgodnie z opracowaną przez nas specyfikacją. Mamy więc pewność, że sprzedajemy tkaniny o potwierdzonych właściwościach. Zależy nam również na tym, by jakość, którą oferujemy, szła w parze z przystępną ceną. Dzięki temu zakupy w naszej hurtownii doceniają klienci nie tylko w Polsce.

Rynek tekstyliów wciąż się rozwija, a trendy w aranżacji wnętrz ulegają zmianom. Doskonale o tym wiemy i dlatego na bieżąco śledzimy aktualną modę. Inspiracji i nowych możliwości poszukujemy poprzez udział w targach i imprezach branżowych odbywających się na całym świecie, w tym w Niemczech, Chinach, Turcji czy USA.

SPRZEDAŻ HURTOWA

Prowadzimy również sprzedaż hurtową

DOBRZAŃSCY home to nie tylko producent zasłon i firan, ale jesteśmy również importerem tkanin i hurtownią zasłon i firan.